Pomysł na małą łazienkę

Mała łazienka to często podwójny problem. Po pierwsze jak zmieścić w niej wszystkie potrzebne wyposażenie, a po drugie jak przemycić pomysł , który zobaczyliśmy w gazecie? Ja zajęłam się pierwszym problemem i jako motyw przewodni wymyślilam sobie łazienkę dla niego i dla niej.
A oto efekty:

,,Męska łazienka” bez zbędnych ozdobników. Prosta, schludna i czysta, w skrócie wejść – skorzystać i nie zastanawiać się. Osobiście nawet mi się podoba. Zastosowałam w niej podłużne poziome kafelki ala mozaika, które świetnie optycznie powiększają łazienkę oraz jasno szare płytki na podłodze, żeby przełamać sterylność bieli. Wykończenie „kwadratowe”. No i ledy, tutaj pokazałam niewiele, zaledwie za wc, ale wyobrażam sobie prysznic pod strumieniem wody i koloru… muszę dodać kolejne zdjęcie :)  … co myślicie?

„Pani łazienka? zapraszam” No i jest… ta sama , ale już na pierwszy rzut oka widać kto tu rządzi. Beżowe kafelki z lekkim połyskiem powiększają ,ale również sprawiają, że łazienka jest przytulniejsza. Detale jak drewniane fronty oraz mozaika nad wc zamieniają te jakże sanitarne, sterylne pomieszczenie w taki jakby pokój ;). Można tu dłużej …pobyć.