Nowoczesne wnętrze inspirowane naturą

Nowoczesne wnętrze w Kołobrzegu inspirowane naturą.

To co charakteryzuje to mieszkanie to indywidualizm oraz mocna kolorystyka. Łatwo zauważyć,
że pomieszczenia są zaprojektowane dla osób odważnych i otwartych.

kuchnia dla marzyciela

Kuchnia jest stworzona dla marzyciela – ten kto uwielbia czytać książki w kuchni, na pewno doceni specjalnie wygospodarowany kącik, w którym można zaszyć się z ulubioną lekturą przy kubku gorącej czekolady ;) Oczywiście marzyciela „zamknęłam” tylko w okiennej wnęce. Kuchnia jest funkcjonalna i pojemna. Fornirowane fronty (orzech amerykański – ciemne fronty i dąb – jasne fronty) zestawiłam z czarnym hartowanym szkłem. Słupki skrywają pojemne szafki. Pomiędzy mikrofalką, a lodówką umieściłam bardzo wygodne wysokie cargo, które świetnie spełnia funkcje przechowywania suchych produktów. Miejsce łączenia blatu ze słupkiem wygospodarowałam na przechowywanie herbaty, kawy oraz innych podobnych produktów,
tę często niewygodną przestrzeń zamknęłam żaluzjowymi drzwiczkami.

nowoczesny salon

salon jankowskadesign

Salon to bardzo przytulne wnętrze. Ponieważ bezpośrednio łączy się z kuchnią postanowiłam użyć podobnej kolorystyki oraz materiałów, urozmaicając wnętrze o dodatkowy kolor – fiolet i turkus.
Stół, z przeciętego wzdłuż pnia drzewa, turkusowa lampa oraz fioletowa fotele tworzą bardzo przyjemny kącik.
Nad kominkiem ukryłam telewizor, a dookoła umieściłam wiele półek na domową biblioteczkę.

nowoczesna sypialnia

Sypialnia, pomimo ciemnej ściany nad łóżkiem i kolorowych foteli, to spokojne wnętrze. Ścianę z oknem po całości przysłoniłam przezierną zasłoną, która pięknie rozprowadza światło po całym pomieszczeniu.
Warto zwrócić uwagę na ciekawe lampki nocne, która przypominają bańki mydlane.
W sypialni mieści się również mała garderoba oraz ukryty telewizor.

Projektując to wnętrze czerpałam inspiracje z natury. Starałam się używać jak największej ilości naturalnych materiałów, ale nie ograniczałam się tylko drewna. Czarne dodatki i szkło,
według mnie przywodzą na myśl głęboki las i wodę, w której odbija się przestrzeń. Zależało mi również na tym aby całość nie była zbytnio sztywna.  Dlatego wprowadziłam trochę humoru i lekkiego chaosu.

 

Więcej projektów wnętrz