Kuchnia z turkusowym szkłem

Projekt kuchnia otwartej na salon w morskiej kolorystyce.

Wnętrze charakteryzuje się specyficzną, nieco morską kolorystyką. Białą kuchnię otwartą na salon zaprojektowałam z myślą o rodzinie. Wyspa to najlepsze rozwiązanie we tego typu wnętrzach. Każdy kto lubi gotować a nie lubi wybierać między swoją pasją, a przebywaniem z rodziną doceni jej walory.
kuchnie001_jankowskadesign

kitchen_jankowskadesign
Kuchnia wyróżnia się dzięki wnęce oraz ciekawej kolorytyce. Zestawienie bieli z drewnem oraz z niebieskim szkłem lacobel powoduje,że cała ściana staje się ciekawa i żywa, a kuchnia pomimo zastosowania dość chłodnych kolorów, jest przytulna.

Jeżeli podoba Wam się szkło nad blatem to warto wiedzieć, że o ile lacobel nie jest hartowany, lepiej bezpośrednio nie mocować go nad płyta grzewczą, w takim wypadku bezpieczniej jest położyć cokół, który zabezpieczy szkło przed bezpośrednim kontaktem z wysoką temperaturą.Hartowany lacobel istnieje pod nazwą Lacobel T cena oczywiście jest wyższa, a więcej na temat szkła i szklanych fartuszków znajdziecie na stronie Kuchnie123.

Druga część pomieszczenia – salon, jest już bardziej stonowana. Dominują w nim beże,odcienie szarości, biel i pojawiający się w dodatkach kolor niebieski. Podziały na piony i poziomy są kontynuacją z układu, który dominuje w kuchni.

Wnętrze to, podzieliłam na strefy – odpoczynku oraz rozrywki i  strefę jadalnianą.

 

salon_jankowskadesign salon_projektowanie wnetrz

 

Więcej wnętrz znajdziesz w galerii